Ploegen

PLOEGEN

Voor het seizoen 2019-2020 zijn wij actief in 2 verbonden met in BNV 1 ploeg en 3 ploegen in GBZA.

Op deze pagina kan men de uitslagen, het komende programma terugvinden.

Wil men algemene uitslagen en info dan kan men via de bovenstaande logo's naar de betreffende website surfen.

Alle wedstrijdformulieren en individuele standen kan men bekomen via de live websites van de betreffende verbonden.

 

Laatst bijgewerkt op 27/10/2019.

Uitslagen deze week:

08/11 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 7:

- Limit 1 - De Stoempers = 5-1.

- De Stoempers 2 - Limit 2 = 2-4.

09/11 - BNV competitie - wedstrijd 11:

- De Stoempers - De Sportvrienden Zelzate = 3-3.

09/11 - GBZA zaterdagcompetiti - wedstrijd 7:

- Bospoepers 2 - De Stoempers = 0-6.


Programma voor de komende weken:

15/11/2019 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 8:

- De Stoempers - Prairieboy's.

- Tor Boys 2 - De Stoempers 2 (Café Duivenlokaal, Oevelseweg 13, 2250 Olen).

16/11/2019 - BNV competitie - wedstrijd 12:

 - Peulis 1 - De Stoempers (Café Paradijs, Mechelbaan 725, 2580 Peulis-Putte).

16/11/2019 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 8:

- De Stoempers - Limit 3.

22/11/2019 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 9:

- Den Oks 1 - De Stoempers (Café Den Oks, Turnhoutsebaan 76, 3271 Okselaar).

- De Stoempers 2 - Tor Boys 1.

23/11/2019 - BNV competitie - wedstrijd 13:

 - De Stoempers - Peulis 2

23/11/2019 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 9:

- De Stoempers - Den Arend 1.

29/11/2019 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 10:

- De Stoempers - Babbelbox 2.

- Germinal 1 - De Stoempers 2 (Café Germinal, Leuvensestraat 74, 3220 Aarschot).

30/11/2019 - BNV competitie - wedstrijd 14:

 - Hoeksken - De Stoempers (Café 't Hoeksken, Steenstraat 36, 9420 Erpe-Mere).

30/11/2019 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 10:

- De Billekens - De Stoempers (Parochiecentrum Noorderwijk, Ring 27, 2200 Noorderwijk).

06/12/2019 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 11:

- De Stoempers = vrij.

- De Stoempers 2 - Babbelbox 1.

07/12/2019 - BNV competitie - wedstrijd 15:

 - De Stoempers - De Welkom 1

07/12/2019 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 11:

- De Stoempers - Rond Punt 1.

13/12/2019 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 12:

- De Stoempers - Limit 2.

- De Stoempers 2 = vrij.

14/12/2019 - BNV competitie - wedstrijd 16:

 - De Stoempers - Pigeon d'Or

14/12/2019 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 12:

- De Stoempers - Babbelbox 2.

20/12/2019 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 13:

- Tor Boys 2 - De Stoempers (Café Duivenlokaal, Oevelseweg 13, 2250 Olen).

- De Stoempers 2 - Limit 1.

21/12/2019 BNV competitie - wedstrijd 17:

 - Vredebal - De Stoempers (Vredezaal, Kruisstraat 44, 3078 Everberg).

21/12/2019 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 13:

- Bospoepers 1 - De Stoempers (Tennisclub Netevallei, Oosterloseheide 24, 2440 Geel).

27/12/2019 - GBZA vrijdagbeker poule 4 - wedstrijd 4:

- De Stoempers - Limit 1.

28/12/2019 - GBZA zaterdagbeker poule 2 - wedstrijd 4:

- De Stoempers - Max.

03/01/2020 - GBZA vrijdagbeker poule 4 - wedstrijd 5:

- Bospoepers - De Stoempers (Tennisclub Netevallei, Oosterloseheide 24, 2440 Geel).

04/01/2020 - GBZA zaterdagbeker poule 2 - wedstrijd 5:

- Porky's - De Stoempers (Snookerzaal Shooters, Schrieksebaan 55, 3120 Tremelo).

10/01/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 14:

- De Stoempers - Tor Boys 1.

- Prairieboy's - De Stoempers 2 (Café 't Katerke, Vorstsebaan 39, 2431 Laakdal).

11/01/2020 - BNV competitie - wedstrijd 18:

 - Kalfort Sportief - De Stoempers (Café Coolhem, Coolhemstraat 1, 2870 Puurs).

11/01/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 14:

- De Stoempers - Vermaak 1.

17/01/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 15:

- Germinal 1 - De Stoempers (Café Germinal, Leuvensestraat 74, 3200 Aarschot).

- De Stoempers 2 - Den Oks 1.

18/01/2020 - BNV competitie - wedstrijd

 - De Stoempers - Vrij Polen

18/01/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 15:

- Tor Boys 2 - De Stoempers (Café Duivenlokaal, Oevelseweg 13, 2250 Olen).

24/01/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 16:

- De Stoempers - Babbelbox 1.

- Babbelbox 2 - De Stoempers 2 (Café Babbelbox, Gemeentestraat 14, 2260 Oevel-Westerlo).

25/01/2020 - BNV competitie - wedstrijd 19:

 - De Rode Roos - De Stoempers (Café De Rode Roos, Kalkhoven 34, 1730 Asse).

25/01/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 16:

- Germinal 2 - De Stoempers (Café Germinal, Leuvensestraat 74, 3220 Aarschot).

31/01/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 17:

- De Stoempers 2 - De Stoempers.

01/02/2020 - BNV competitie - wedstrijd 20:

 -De Stoempers - Esquina

01/02/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 17:

- Titsy 2 - De Stoempers (Café Titsy, Schrieksesteenweg 69, 2221 Booischot).

07/02/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 18:

- De Stoempers - Limit 1.

- Limit 2 - De Stoempers 2 (Café 't Centrum, Boerenkrijglaan 24, 2260 Westerlo).

08/02/2020 - BNV competitie - wedstrijd 21:

 - De Welkom 2 - De Stoempers (Café de Welkom, Muilenstraat 124, 1770 Liedekerke).

08/02/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 18:

- De Stoempers - Bospoepers 2.

14/02/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 19:

- Prairieboy's - De Stoempers (Café 't Katerke, Vorstsebaan 39, 2431 Laakdal).

- De Stoempers 2 - Tor Boys 2.

15/02/2020 - BNV competitie - wedstrijd 22:

 - De Stoempers - Cosmos

15/02/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 19:

- Limit 3 - De Stoempers (Café 't Centrum, Boerenkrijglaan 24, 2260 Westerlo).

21/02/2020 - GBZA vrijdagbeker poule 4 - wedstrijd 6:

- Den Oks 2 - De Stoempers (Café Den Oks, Turnhoutsebaan 76, 3271 Okselaar).

22/02/2020 - BNV competitie - wedstrijd 23:

 - De Stoempers - Amici

22/02/2020 - GBZA zaterdagbeker poule 2 - wedstrijd 6:

- De Stoempers = vrij.

28/02/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 20:

- De Stoempers - Den Oks 1.

- Tor Boys 1 - De Stoempers 2 (Café Duivenlokaal, Oevelseweg 13, 2250 Olen).

29/02/2020 - BNV competitie - wedstrijd 24:

 - De Stoempers - Tor Boys

29/02/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 20:

- Den Arend 1 - De Stoempers (Café Den Arend, Mouthorensesteenweg 31, 3201 Wolfsdonk).

06/03/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 21:

- Babbelbox 2 - De Stoempers (Café Babbelbox, Gemeentestraat 14, 2260 Oevel-Westerlo).

- De Stoempers 2 - Germinal 1.

07/03/2020 - BNV competitie - wedstrijd 25:

 - De Sportvrienden - De Stoempers (Café De Sportvrienden, Franz-Wittoucklaan 19, 9060 Zelzate).

07/03/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 21:

- De Stoempers - De Billekens.

13/03/2020 - GBZA vrijdagcompetitie - wedstrijd 22:

- De Stoempers = vrij.

- Babbelbox 1 - De Stoempers 2 (Café Babbelbox, Gemeentestraat 14, 2260 Oevel-Westerlo).

14/03/2020 - BNV competitie - wedstrijd 26:

 - De Stoempers - Peulis 1

14/03/2020 - GBZA zaterdagcompetitie - wedstrijd 22:

- Rond Punt 1 - De Stoempers ('t Rond Punt, Kattestraat 45, 3272 Testelt).

EINDE COMPETITIE GBZA.

21/03/2020 - BNV competitie - wedstrijd 27:

 - Peulis 2 - De Stoempers (Café Paradijs, Mechelbaan 725, 2580 Peulis-Putte).

28/03/2020 - BNV competitie - wedstrijd 28:

 - De Stoempers - Hoeksken

 04/04/2020 - BNV comptitie - wedstrijd 29:

 - De Welkom 1 - De Stoempers (Café De Welkom, Muilenstraat 124, 1770 Liedekerke).

EINDE COMPETITIE BNV.

 

Webmaster: Patrick Van Lier

Lokaal: Café Den Hoek, Veerledorp 54, 2431 Veerle-Laakdal